Мени

Предмети

Претрага




Анкета

Тест питање?

Одговор 1
Одговор 2
Одговор 3


Резултати

Банери





Вести

  • Општинска смотра рецитатора

    29. April 2021 08:45Ученица осмог разреда, Нејра Хурић, освојила је прво место на Општинској смотри рецитатора у категорији средњег узраста и пласман на Окружну смотру рецитатора.
    http://osboskobuha.nasaskola.rs/files/galerija/slika.jpg

  • Општинска смотра рецитатора у Пријепољу

    19. April 2021 20:08На Општинској смотри рецитатора у Пријепољу која је одржана дана 15.4.2021.године ,у организацији Библиотеке ,,Вук Караџић,,  изабрани су рецитатори који ће нашу општину представљати на Окружној смотри рецитатора 28. априла 2021.године у Косјерићу.
    Смотра  је ове године ,због актуелне епидемиолошке ситуације ,а по препоруци Министарства просвете,одржана у он лајн формату.
    Представник наше школе  Нејра Хурић ,у категорији средњег узраста ,остварила је учешће на Окружној смотри.
    (погледати секцију преузимања/обавештења)

Администрација






Календар

Мај 2021
НЕДПОНУТСРЕЧЕТ ПЕТСУБ
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031


Обележена школска слава - Свети Сава

Датум: 01. Februar 2021 19:36 Категорија: Актуелно

У специфичним околностима у којима се одвија школска година,поштујући мере предострожности,овогодишњу школску славу обележили смо  другачије него претходних година. Поштујући традицију ,ломљење славског колача обавили смо у просторијама школе.
Организовали смо литерарни и ликовни конкурс на тему ,,Путевима Светог Саве,, на којем су учествовали ученици млађих и старијих разреда.

Фотографије са прославе савиндана можете погледати у галерији.

*Литерарни конкурс
Старији разреди:
Прво место:  Минела Рондић (осми разред)
Друго место: Анел Рондић (пети разред)
Треће место: Матија Љубојевић (седми разред)
Млађи разреди:
Прво место: Садика Рондић (трећи разред)
*Ликовни конкурс
Старији разреди:
Прво место: Ђорђе Јанковић(пети разред),Миљан Пејовић (шести разред)
Друго место: Балша Сокић (пети разред),Раде Јанковић (седми разред)
Треће место: Жана Ђоковић(пети разред), Матија Љубојевић (седми разред)
Млађи разреди:
Прво место: Адалин Хурић(четврти разред)
Друго место: Калина Сокић(трећи разред)
Треће место: Анис Рондић (други разред)