• Општинска смотра рецитатора

29. April 2021 08:45Ученица осмог разреда, Нејра Хурић, освојила је прво место на Општинској смотри рецитатора у категорији средњег узраста и пласман на Окружну смотру рецитатора.

• Општинска смотра рецитатора у Пријепољу

19. April 2021 20:08На Општинској смотри рецитатора у Пријепољу која је одржана дана 15.4.2021.године ,у организацији Библиотеке ,,Вук Караџић,,  изабрани су рецитатори који ће нашу општину представљати на Окружној смотри рецитатора 28. априла 2021.године у Косјерићу.
    Смотра  је ове године ,због актуелне епидемиолошке ситуације ,а по препоруци Министарства просвете,одржана у он лајн формату.
    Представник наше школе  Нејра Хурић ,у категорији средњег узраста ,остварила је учешће на Окружној смотри.
    (погледати секцију преузимања/обавештења)

Мај 2021

Обавештење о почетку другог полугодишта

Датум: 17. Januar 2021 18:06 Категорија: Актуелно

Основна школа "Бошко Буха" Ивање,  Пријепоље, ОБАВЕШТАВА ученике о почетку другог полугодишта 18.01.2021.године.

Основна школа,,Бошко Буха,,Ивање
Пријепоље

Обавештење  о почетку другог полугодишта

Изменама календара за основну школу зимски распуст се завршава 15. јануара,а друго полугодиште почиње  18. јануара 2021.године.
Настава ће се организовати на исти начин како је започела школска година:
*За ученике од 1. до 4. разреда настава ће бити организована у школи уз поделу у две групе,
на начин и по распореду који је важио и у првом полугодишту.Од  8 часова на наставу долазе ученици  групе Б ,а од 10:45 група А.
*За ученике од 5. до 8. разреда настава ће се организовати по комбинованом  моделу , на начин и по распореду који је важио и у првом полугодишту до преласка на наставу на даљину.
Прве недеље група Б похађа наставу у понедељак ,среду и петак, а група А похађа наставу уторком и четвртком од 7:30 часова.Смене се мењају недељно.
*Часови трају 30 минута .
*Родитељи који  желе да  њихова деца похађају наставу на даљину  треба да дају писано образложење за њихов избор на обрасцу који ће добити у школи.
*Ученици и сви запослени дужни су да поштују све епидемиолошке мере .

Пријепоље,                                                                                                                                                                                                                                                  Директор школе
 16.01.2021.                                                                                                                                                                                                                                                    Ирена Матовић