УГЛЕДНИ ЧАС ИЗ ХЕМИЈЕ

Датум: 25. Novembar 2020 18:32 Категорија: Актуелно

Дана, 24.11.2020. у одељењу осмог разреда одржан је угледни час из хемије. Часу су присуствовали директор и педагог школе.

Наставна јединица: Мера киселости раствора - PH вредност. Ученици Б групе су били подељени на четири пара методом случајног извора и имали су задатак да поставе хипотезу, проучавају проблем, раде експеримент за доказивање хипотезе и припреме извештај на нивоу групе. Наставник је усмеравао рад, пратио групе и пружао ученицима додатне неопходне информације.

Доминантна метода на овом угледном часу била је инквајери метода.

Погледајте слике са угледног часа хемије у галерији слика.