Фото галерија

Израда модела у оквиру наставне јединице Угљоводоници

Експеримент из хемије у оквиру наставне јединице Раствори и растворљивост

Угледни час из хемије

Обележавање дана школе

Светосавска приредба

Новогодишњи базар

Продајна изложба новогодишњих украса
Дечија недеља

ОБЕЛЕЖАВАЊЕ ДЕЧИЈЕ НЕДЕЉЕ (7.10.2019.-11.10.2019.)
Угледни час

УГЛЕДНИ ЧАС ИЗ МАТЕМАТИКЕ ( Наставник математике Горан Крповић, наставна јединица Питагорина теорема, тип часа-обрада. ) Угледном часу су присуствовали директор и педагог школе. Час је био иновативан, деца,мотивисана, активна и укључена у рад на часу. Погледајте слике.
Прослава дана школе 2019 године

Прослава Дана школе Дана 27.09.2019.године обележен је дан школе пригодном приредбом коју су припремили ученици наше школе уз помоћ наставника српског језика,ликовне и музичке културе и педагога школе.Деца су својим сјајним наступима улепшала овај дан а директор школе је поздравио све присутне ученике,родитеље и раднике школе.Награђени су најбољи литерарни и ликовни радови ученика нижих разреда,као ученика виших разреда.Поред позитивне атмосфере која је владала овога дана и сунчан и топао дан је допринео да овај свечани дан за нашу школу прође у најбољем реду и остане свима у лепом сећању.После приредбе уследила је закуска за раднике и госте.
Разна такмичења